Kalviški gaminiai

 

kalviski gaminiai

Mūsų kalviai gamina įvairius kalviškus gaminiusKALVISKI GAMINIAI – nuo smulkių interjero elementų, iki turėklų, vartų. Klientams patariame gaminti tokius gaminius, kurie atitiktų jų interjero, landšafto ir architektūros ypatumus. Šios srities darbuotojai yra ne tik aukštos kvalifikacijos, bet ir turintys menininko gyslelę, kuriantys išskirtinio grožio ir sudėtingumo elementus. Vartai ar turėklai ne tik atliks savo funkciją, bet ir atkreips Jūsų kaimynų ar praeivių dėmesį.

Kodel rinktis mūsų kalvystės gaminius?

Šiais laikais kalvystė išgyvena atgimimą – nes daugeliui atsibodę sėrijiniai bedvasiai gaminiai. Žmonės stengiasi puošti savo namus ir aplinką vienetiniais, žmogaus rankų išpuoselėtais darbais. Meninė kalvystė – labiausiai puoselėjama ir daugiausia pastangų reikalaujanti įmonės veiklos sritis, bet kartu ir jos pasididžiavimas.
Pagal individualius užsakymus gaminame ir montuojame turėklus laiptams, balkonams ar terasoms, pavėsines, stogelius, kapų tvoreles, kryžius, lauko ir vidaus baldus, židinio detales, interjero detales, įvairius aksesuarus buičiai.